pesem usmili se

na ražnju s parnasa

me pesem vrti

se posmehuje

beži in izmika

roga obupu

skače izziva

zaliva me z oljem

da opečena

izpuščam glasove

brez smisla veljave

brez barve in vonja

dokler se končno

me pesem ne usmili

obglavi

razkosa

in zaužije

od mene ostane

le konec sedmine

Vesna Šare

Klavdija KIA Zbičajnik

Poslano:
14. 03. 2013 ob 01:08
Spremenjeno:
14. 03. 2013 ob 08:04

pesem,
ki izmuzljivo
smuka vse konce
in pripelje
do srečnega konca ...

Deborah yes

Zastavica

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
14. 03. 2013 ob 03:49
Spremenjeno:
14. 03. 2013 ob 08:04

Hm, pa ravno na koncu se konec nekako "razpusti" ... Mora biti res nujno "srečen"? Tako se izgubi besedna igra, ki bi jo dosegla, če rečeš le: od mene ostane le konec. (Namreč, dobesedno lahko pomeni, da enega konca tebe pesem ni pojedla. :) Pa še iz ritma pade pesem na koncu.

Od mene ostane

le konec (gostije).

(To je le predlog - tako bi ohranila ritem.)

Kaj meniš?

Kerstin

 

Zastavica

÷

÷

Poslano:
14. 03. 2013 ob 07:30
Spremenjeno:
14. 03. 2013 ob 08:04

zanimivo bi bilo videti efekt na pesem ;) kako njo rukne nova sastavina in kako premaga okužbo ;) lp

Zastavica

Vesna Šare

Poslano:
14. 03. 2013 ob 07:58

Hvala vsem za komentarje!

Aleksandra, bi šlo takole:

od mene ostane

le konec sedmine?

Lp,

deborah.

 

Zastavica

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
14. 03. 2013 ob 08:06
Spremenjeno:
14. 03. 2013 ob 08:07

Ja, precej bolje! Fino.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Vesna Šare
Napisal/a: Vesna Šare

Pesmi

  • 13. 03. 2013 ob 17:59
  • Prebrano 1009 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 422.21

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!