Poslano:
23. 03. 2009 ob 10:49
Tale me pa spominja na mojega polžka:D (objavljen na netlogu)..ga bo prpela še sem:D
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 10:50
počasi na vasi :D ... gs
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 10:51
Tale me pa spominja na mojega polžka:D (objavljen na netlogu)..ga bo prpela še sem:D ti kr pripni, da nam polžek ne "odleti" :D ... gs
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 11:10
emka, če si ženska (v kar nimam razloga dvomiti ...) potem ti bo izjemno težko kamorkoli pripeti "polžka", ki ga imam v svoji pesmi v mislih ... :D :D :D
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 11:15
ja sem ženska, itak:D..in polžki mi ne delajo problemov:D:D
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 11:16
hahahahahahah ;))))))))))))))
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 11:16
sem pa seveda takoj za pripenjanje svojega polžka ...
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 11:20
kam? Na štalco?:D No, tut konje krmim, ja:D
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 11:45
emka, pustiva podrobnosti. :D ;) prav?
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 11:46
ja, bolje:D
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 14:12
Saj vsaka uteha je imenitna pogruntavščina za boljši feeling, samo ni panike v nobeno smer za nobenega...drugega polžka, POLŽKI SO DVOSPOLNEŽI!!! Je pa pesmica tko lepa. Dani, zdaj pa same nežne piši. Emka, polžki so gladki in mirni, a ne da???!!! Lp, hope
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 14:17
polžki so...predvidljivi:D
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 14:19
a zato, ker lezejo počasi, pa jih je lahko dohitet???
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 14:21
ma sa pogledaš pa , pa veš..kam leze:D
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 14:23
saj dela majčkane korake, tudi če hiti hitro ne more uit, ni tko??!
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 14:26
se pa lahk zmuzne..:Dodvisno , kolk je sluzast:)))
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 15:28
saj ni nič ekstra, ko dežuje se najbolj sprehajajo... tko, kot če bi človek kar naprej vodo pil, mu tudi ne bi zmanjkalo sline... italijani jih imajo za jest, ti pa ne ješ polžkov emka, a ne da ne...???
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 15:53
Ne:Dnisem še kerga pogoltnila:p:D
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 16:26
Si vegetarijanka?
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 16:32
nikakor..mesu se ne odpovem:)..ker imam rada živali, jih ne morem zažirat..:D:D
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!