Poslano:
24. 03. 2009 ob 21:34
Ne, daleč od turizma, samo za lastni užitek:)Niti za jahat začetnikom primerna:)preveč energična in temperamentna:) Čohat pa gledat pa ni problema:D
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 21:37
Ja, recimo, da nimaš nič proti, da bi lahko malo prišla pogladit konja, kdaj pa sploh bi imela čas, oz. kdaj bi ti bilo prav in bi bila dosegljiva in na kakšen način priti do tebe? Lep večer,emka* hope
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 22:00
He, se preoblečem v konja, kar ne bo problem in pridem na čohancijo, hehehehhee ...
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 22:20
Kaj jih nimaš rad gabrijel, konjev? hope
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 07:07
Odvisno, kje si, hope, načeloma ni problema..tukaj na tej strani ni kakšnih zasebnih sporočil? g.spot..nikoli preveč čohanja, ne, pa tut če moraš na vse 4..?:D
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 08:04
Jaz sem iz Celja, mislim da so sporočila zasebna. Konji se menda ne bi branil, jaz pa tudi ne njih pogled. Kaj praviš na to? Lp emka, hope
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 08:16
Koroška kokoška:D Ostale intime pa ne bi na javno..še:DMorda naju kdo poduči o zasebnih sporočilih, bi blo lepo in hvala:)
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 09:18
Ne, na portalu ni ZS-jev, sem želel že omeniti, da ne bi bilo slabo tudi to uvesti, če se da! Koroška kokoška, hehehehehehe, brez groška :D, glih za Proška, heheheh ... Ah, kar se pa čohancije tiče, jebela (beri - Izabela), vedno premalo :D!! gs
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 09:34
...tut prošek bi se prilegel:D No, ZSje...bi,se dalo, šefe?:))
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 09:40
Šef je Gregor, bom mu napisal v pravo rubriko! gs
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 09:43
Ok, hvala:D..sem še zelena...nezrela, na tem portalu:)
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 15:48
emka, imaš prav. Tako bova uredili, pa bo prav. A ne?. hope
Všeč mi je
0
Poslano:
25. 03. 2009 ob 16:30
aber seveda:)) M
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!