Forum

na vasi - dani b.

Na vasi avtor Dani Bedrač

he, he ....
ni straniščna, (ni?) eksplicitno erotična.
dobra.
navihana!

kočijaž
 

emka

Poslano:
24. 03. 2009 ob 21:34

Ne, daleč od turizma, samo za lastni užitek:)Niti za jahat začetnikom primerna:)preveč energična in temperamentna:)
Čohat pa gledat pa ni problema:D

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
24. 03. 2009 ob 21:37

Ja, recimo, da nimaš nič proti, da bi lahko malo prišla pogladit konja,
kdaj pa sploh bi imela čas, oz. kdaj bi ti bilo prav in bi bila dosegljiva
in na kakšen način priti do tebe?
Lep večer,emka*
hope

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
24. 03. 2009 ob 22:00

He, se preoblečem v konja, kar ne bo problem in pridem na čohancijo, hehehehhee ...

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
24. 03. 2009 ob 22:20

Kaj jih nimaš rad gabrijel, konjev?
hope

Zastavica

emka

Poslano:
25. 03. 2009 ob 07:07

Odvisno, kje si, hope, načeloma ni problema..tukaj na tej strani ni kakšnih zasebnih sporočil?

g.spot..nikoli preveč čohanja, ne, pa tut če moraš na vse 4..?:D

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
25. 03. 2009 ob 08:04

Jaz sem iz Celja, mislim da so sporočila zasebna.
Konji se menda ne bi branil, jaz pa tudi ne njih pogled.
Kaj praviš na to?
Lp emka,
hope

Zastavica

emka

Poslano:
25. 03. 2009 ob 08:16

Koroška kokoška:D
Ostale intime pa ne bi na javno..še:DMorda naju kdo poduči o zasebnih sporočilih, bi blo lepo in hvala:)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
25. 03. 2009 ob 09:18

Ne, na portalu ni ZS-jev, sem želel že omeniti, da ne bi bilo slabo tudi to uvesti, če se da! Koroška kokoška, hehehehehehe, brez groška :D, glih za Proška, heheheh ... Ah, kar se pa čohancije tiče, jebela (beri - Izabela), vedno premalo :D!!

gs

Zastavica

emka

Poslano:
25. 03. 2009 ob 09:34

...tut prošek bi se prilegel:D
No, ZSje...bi,se dalo, šefe?:))

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
25. 03. 2009 ob 09:40

Šef je Gregor, bom mu napisal v pravo rubriko!

gs

Zastavica

emka

Poslano:
25. 03. 2009 ob 09:43

Ok, hvala:D..sem še zelena...nezrela, na tem portalu:)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
25. 03. 2009 ob 15:48

emka, imaš prav. Tako bova uredili, pa bo prav. A ne?.
hope

Zastavica

emka

Poslano:
25. 03. 2009 ob 16:30

aber seveda:))

M

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!