Poslano:
23. 03. 2009 ob 16:35
Katero meso pa potem ješ?
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 16:37
vse razen konjskega:)
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:35
Hja, pa lih konjsko meso je v klobasah najboljši dodatek :D:D:D ... gs
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:00
Jst tudi ne jem takšnega mesa. Nekako jem meso za dodatek, ni pa posebnega interesa za nujnost.... hope
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:12
S tem se strinjam, ni ga čez konjskega:DNajboljši je v naravni velikosti:p No, saj nimam kaj proti, moj zakoniti si ga redno privošči, meni se vseeno zdi rahlo..konibalsko.. Je pa dobro, najboljše, se strinjam:)
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:20
Nič me ne interesira, raje bi živega božala, bi mi bilo lepše. Tebe ne emka,gabrijel???
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:33
Js jih...vsaaaak ljubi dan, božam:DNoro fajn..Priporočam:)
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:50
Hja, jaz tud božam, sam ne konjskega - mislim na meso :D, da pomote ne bo :D:D:D!!! gs
Všeč mi je
0
Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:53
Ne vem, ne gre mi nekak skupi to... Eno slikco pa mam, ko sem bila majhna slikana zraven,črno-belo. hope
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 07:28
G-spot...le božaj meso, menda je potem bolj dobro:D
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 08:21
:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!! g-spot
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 08:24
jao, jao ... :D :D :D o čem vi to? strinjam pa se s trditvijo, da je meso boljše, če ga božaš: velja za G-točko, polža, pa najbrž tudi konja. s slednjim nimam izkušenj. domnevam pa, da ni ravno prijetno iti okoli kobile (coitus interruptus ...). če jo hočeš poljubiti. :) ;) o)
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 08:29
HAHAHAHAHA, care, as ti tud že na konju zgodaj zjutraj :D? gs
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 09:12
gabriel ... rana ura, slovenskih fantov grob. :D :D revijo vpogled urejam, naj mi bog pomaga ...
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 09:49
G -spot...je samo mao daljša okrajšava za Gabrijel.. G.:DSam se malo lepše bere, ne?:D Js sem že od konja danes:D
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 10:04
emka ... grozljivo!kaj si danes že od konja?!?!
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 11:00
Dobro je biti NA KONJU, takrat pravijo si brez skrbi. hope
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 11:02
emka ... grozljivo! kaj si danes že od konja?!?! Ajme majko, hahahhahahahah .... gs
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 12:42
nič bat..mam kastrate:p...samo sem jih čohala pa krmila:p:D
Všeč mi je
0
Poslano:
24. 03. 2009 ob 21:26
emka, ti imaš to pod turizem ali kaj sličnega... Odkrito:je mogoče recimo oz. pride kdaj kdo z namenom, da čoha konje in jih gleda? hope (name dobro vplivajo, mirni so)
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!