Forum

na vasi - dani b.

Na vasi avtor Dani Bedrač

he, he ....
ni straniščna, (ni?) eksplicitno erotična.
dobra.
navihana!

kočijaž
 

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 16:35

Katero meso pa potem ješ?

Zastavica

emka

Poslano:
23. 03. 2009 ob 16:37

vse razen konjskega:)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
23. 03. 2009 ob 20:35

Hja, pa lih konjsko meso je v klobasah najboljši dodatek :D:D:D ...

gs

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:00

Jst tudi ne jem takšnega mesa. Nekako jem meso za dodatek, ni pa posebnega interesa za nujnost....
hope

Zastavica

emka

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:12

S tem se strinjam, ni ga čez konjskega:DNajboljši je v naravni velikosti:p
No, saj nimam kaj proti, moj zakoniti si ga redno privošči, meni se vseeno zdi rahlo..konibalsko..
Je pa dobro, najboljše, se strinjam:)

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:20

Nič me ne interesira, raje bi živega božala, bi mi bilo lepše. Tebe ne emka,gabrijel???

Zastavica

emka

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:33

Js jih...vsaaaak ljubi dan, božam:DNoro fajn..Priporočam:)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:50

Hja, jaz tud božam, sam ne konjskega - mislim na meso :D, da pomote ne bo :D:D:D!!!

gs

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
23. 03. 2009 ob 21:53

Ne vem, ne gre mi nekak skupi to...
Eno slikco pa mam, ko sem bila majhna slikana zraven,črno-belo.
hope

Zastavica

emka

Poslano:
24. 03. 2009 ob 07:28

G-spot...le božaj meso, menda je potem bolj dobro:D

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
24. 03. 2009 ob 08:21

:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!

g-spot

Zastavica

Dani Bedrač

Poslano:
24. 03. 2009 ob 08:24

jao, jao ...
:D :D :D
o čem vi to?

strinjam pa se s trditvijo, da je meso boljše, če ga božaš: velja za G-točko, polža, pa najbrž tudi konja. s slednjim nimam izkušenj.
domnevam pa, da ni ravno prijetno iti okoli kobile (coitus interruptus ...). če jo hočeš poljubiti.
:) ;) o)

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
24. 03. 2009 ob 08:29

HAHAHAHAHA, care, as ti tud že na konju zgodaj zjutraj :D?

gs

Zastavica

Dani Bedrač

Poslano:
24. 03. 2009 ob 09:12

gabriel ... rana ura, slovenskih fantov grob. :D :D
revijo vpogled urejam, naj mi bog pomaga ...

Zastavica

emka

Poslano:
24. 03. 2009 ob 09:49

G -spot...je samo mao daljša okrajšava za Gabrijel..

G.:DSam se malo lepše bere, ne?:D
Js sem že od konja danes:D

Zastavica

Dani Bedrač

Poslano:
24. 03. 2009 ob 10:04

emka ... grozljivo!
kaj si danes že od konja?!?!

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
24. 03. 2009 ob 11:00

Dobro je biti NA KONJU, takrat pravijo si brez skrbi.
hope

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
24. 03. 2009 ob 11:02

emka ... grozljivo!
kaj si danes že od konja?!?!

Ajme majko, hahahhahahahah ....

gs

Zastavica

emka

Poslano:
24. 03. 2009 ob 12:42

nič bat..mam kastrate:p...samo sem jih čohala pa krmila:p:D

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
24. 03. 2009 ob 21:26

emka, ti imaš to pod turizem ali kaj sličnega...
Odkrito:je mogoče recimo oz. pride kdaj kdo z namenom, da čoha konje in jih gleda?
hope (name dobro vplivajo, mirni so)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!