na zadnji plat'

je pristal

en hud komad.

 

peti element

RAjko      Jerama

Poslano:
21. 01. 2025 ob 08:02

na zadnji plat'        ☑       dvopomenskost  

je pristal              

en hud komad.           

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
21. 01. 2025 ob 10:18

hehe, ja, večkrat  :D  oba komada



kpi

Zastavica

Ronja

Poslano:
21. 01. 2025 ob 10:48

Odlična!

Zastavica

peti element

Poslano:
21. 01. 2025 ob 11:56

Hvala, družba! Se pa bojim, da je tole plagiat ..?! 


(In če ni, vas sprašujem, kako to, da - ne ...? ;-)))

Zastavica

Maša GL

Poslano:
21. 01. 2025 ob 22:10

Asociacijo imam na drsališče. Tsm velikokrat pristanejo na zadnji plati, pa še fajn komade včasih vrtijo.


Plagiat?

More - biti 

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
26. 01. 2025 ob 18:32

Dobra

lpL

Zastavica

peti element

Poslano:
26. 01. 2025 ob 20:07

Hvala, Lidija, za ta 'rdeč pod-plat' ... ;-)

Hvala tudi vsem, ki ste se ob tem komadu MALCE nasmejali! (čeprav nimam nič od tega ... ;-)


Lp Vsem!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

peti element
Napisal/a: peti element

Pesmi

  • 21. 01. 2025 ob 07:23
  • Prebrano 327 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 132.77

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!