
na zadnji plat' ☑ dvopomenskost
je pristal ☑
en hud komad. ☑
Hvala, družba! Se pa bojim, da je tole plagiat ..?!
(In če ni, vas sprašujem, kako to, da - ne ...? ;-)))
Asociacijo imam na drsališče. Tsm velikokrat pristanejo na zadnji plati, pa še fajn komade včasih vrtijo.
Plagiat?
More - biti
Hvala, Lidija, za ta 'rdeč pod-plat' ... ;-)
Hvala tudi vsem, ki ste se ob tem komadu MALCE nasmejali! (čeprav nimam nič od tega ... ;-)
Lp Vsem!
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: peti element
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!