Pesem

Nisem zgodba

Danes sem pesem

Trkam na vrata duš

Čeprav si znajo

Same napisat pesem

Zato izgleda

Kot da zapravljam čas

A če pišem sama zase

Potem bom zagotovo

V srcu zadovoljna

Saj nisem dedek mraz

Da bi skoraj na silo

Vabljala ljudi v dobro voljo

Darila verjetno ne bo

Mogoče sem prestara

In si ga bom kar sama kupila

Gledam v tiho nebo

In se ne trudim z mislimi

IŽ-lev

Maša GL

Poslano:
21. 01. 2025 ob 22:07

Pesem sebi je odlično darilo.

Mislim, da nismo nikdar prestari tudi za taprava darila "od dedka mraza" .

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
22. 01. 2025 ob 05:47

Maša dobro jutro

Ne vem kateri dedek mraz

Je ta pravi ko ima pa toliko

Dvojnikov. Tudi pesem je

Darilo lepo si to napisala

Me veseli da tako razmišljaš

Želim ti lep srečen dan.

Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 21. 01. 2025 ob 05:33
  • Prebrano 216 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 108.17

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!