
Nisem zgodba
Danes sem pesem
Trkam na vrata duš
Čeprav si znajo
Same napisat pesem
Zato izgleda
Kot da zapravljam čas
A če pišem sama zase
Potem bom zagotovo
V srcu zadovoljna
Saj nisem dedek mraz
Da bi skoraj na silo
Vabljala ljudi v dobro voljo
Darila verjetno ne bo
Mogoče sem prestara
In si ga bom kar sama kupila
Gledam v tiho nebo
In se ne trudim z mislimi
Pesem sebi je odlično darilo.
Mislim, da nismo nikdar prestari tudi za taprava darila "od dedka mraza" .
Maša dobro jutro
Ne vem kateri dedek mraz
Je ta pravi ko ima pa toliko
Dvojnikov. Tudi pesem je
Darilo lepo si to napisala
Me veseli da tako razmišljaš
Želim ti lep srečen dan.
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!