
lepa slika
ali bi primerjavo zamenjala za - stoletna slika?
samo predlog :)
lpi
Res se sporočilnost rahlo spremeni, ampak je tudi o.k.
Hvala, Irena.
Objem,
Marija
saj je le predlog, pa s haikuji je tako, da je že skoraj vseeno kako so napisani, a primerjav in rim naj ne bi imeli - menda :)
oprosti, ker sem se ''vtaknila'', je pa z dobrim namenom
objem
Ja, vem da je predlog in ravno premlevam drugo varianto, ki sem jo imela tudi napisano. Mogoče bi se pa malo bolj lirično napisan sredni verz bolje ujel z izreko zadnje slike (*_*)
pozabljena vas
objeta z gozdnim plaščem
stoletna slika
Kaj meniš?
Krasna slika, draga Marija.
Lp, Katica
ja, meni je oboje lepo in haiku niti ne potrebuje neke zapisane čustvenosti,lahko pa jo vzbudi, naj jo bi :)
slika zapuščene vasi, vse ostalo je enako, le ljudje so že zdavnaj odšli ... vse ostalo je bralčeva domišljija
Hvala za branje in dotik, Katica.
Bodi dobro, Marija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: triglav
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!