
Pesmi pišem zato ker so krajše,
romana mi ni treba leta pisati...
Ženskam ugajajo ker niso daljše,
če lepe so s pesnikom šle bi plesati.
Hitro povem kaj mi je pri srcu,
ne dolgovezim v prazno tri dni...
zapomnijo otroci se že jih v vrtcu,
ko je pravi trenutek se jih podari.
Pesmi so dvorjenje svoji družici,
beseda je v rimo in verz skup spojena.
skrijejo vsi lahko se poklici,
le v pesmih ljubezen tako je usklajena.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!