ZAKAJ PIŠEM PESMI

Pesmi pišem zato ker so krajše, 

romana mi ni treba leta pisati...

Ženskam ugajajo ker niso daljše, 

če lepe so s pesnikom šle bi plesati.

 

Hitro povem kaj mi je pri srcu, 

ne dolgovezim v prazno tri dni...

zapomnijo otroci se že jih v vrtcu, 

ko je pravi trenutek se jih podari. 

 

Pesmi so dvorjenje svoji družici, 

beseda je v rimo in verz skup spojena.

skrijejo vsi lahko se poklici, 

le v pesmih ljubezen tako je usklajena. 

 

 

Dragon

Komentiranje je zaprto!

Dragon
Napisal/a: Dragon

Pesmi

  • 23. 10. 2024 ob 12:11
  • Prebrano 190 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 15

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!