
Čistiš tam, kamor veliko kdo nikoli ne pogleda, ker se smatra za mesto kamor vse to spada?
OJ, Roko,
posledice preteklih početij
se mi kažejo na različne načine,
eden od so sanjske slike- pred leti sem
nekaj časa živel v bajti s črno kuhinjo, tako
da imam neposreden vtis, ker ni pregrad so trami na podstrešju črni... Hvala za dotik.
Živjo Svit, jesu li to noćne more? Meni su snovi malo ljepši, ali zna se desiti da sanjam ponekad one koji su mrtvi ili neke teške trenutke.
Pada mi na um jedan citat poganina iz Aleksandrije: "„Je li istina da smo mi Grci (čitaj ljudi) zapravo mrtvi i samo se činimo živima u našem palom stanju u kojem zamišljamo da je smrt život? Ili smo zapravo živi, a sam je život mrtav?“
Želim ti lijepe snove i šaljem zvjezdani pozdrav, Katica
OJ, Katica, to sanjsko sliko ne doživljam kot "moro,"
bolj kot prikaz neke moje karmične ostaline,
ki me v tem času s podobo spodbuja.
Visoko Posvečeni pravijo, da
živimo v iluziji. Po mojih
izkušnjah bi se strinjal.
Sicer pa s-pokojni živijo,
a živi umro.
Hvala za
dotik.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!