
Dobra serija haikujev.
Lahko bi jo poimenoval NAZAJ K NARAVI.
(s kančkom nelagodja : pikanje, zaseka)
lep dan še naprej in čakam H ****
hvala, Rajko, morebiti pa še bo kakšen
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Tomaž Mahkovic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!