
OJ, miko, zjutraj sem šel gledat, če srečam kakšen dežnik, pa se mi ni postavil pred oči. Potem sem na travniku, kjer so se belile rosne pajčevine eno pogledal malo bolj od blizu in jo pritisnil. No, zdajle zvečer ko si ogledujem posnetke sem tole prevedel v haiku, najbrž bi lahko povedal tudi drugače, a naj ostane kot je.
Hvala za pristop in izrečeno.
Super haiku in slika!
Lep pozdrav, Dejan
Eden boljših haikujev zadnjih časev na tej strani. ;)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!