Zdrobljena
Drobim se
kakor stara gorovja
izumrlih ledenikov,
režejo me zemeljski krči
in oddaljujem se
ostrim robom.
Na koncu
ne stojim več
in ne čudim se
kako se oddaljujemo
drug od drugega
kakor je v moči narave.
Naredila bom korake nazaj,
da se znova postavim
na šahovnico
kjer padam
namesto vstajam.
Letos je kruta igra
in samo v mislih včasih
še vstanem
in se zlepim
bolj površno,
ravno toliko,
da približno sem.
IŽ-lev
Poslano:
05. 11. 2014 ob 07:52
Žalostna a lepa in ne daj se Hope.
Poslano:
05. 11. 2014 ob 10:39
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 05. 11. 2014 ob 05:08
- Prebrano 637 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 192.7
