
ustavila bi čas,
a kaj, ko trenutek ni srečen za vse,
bilo bi sebično,
zato naj teče, naj gre
tako ... naj teče, naj gre ... bomo že sledili - sreči in nesreči ;)
Lp, MSenca
naj teče,
kot reka želja in sreče -
za vse
Lp Dimitrij
M.senci, Li, Dimitriju, vsem ......hvala :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!