Kam se mudi



Ali je za mene res nemogoče,
da bi me nekdo ljubil?
Ne vem pa bom izvedela.
Pa kam se mi mudi,
Praktično v življenju še
nisem nič zamudila.

Pa kaj!
Rada bi imela nekoga,
ki bi me zjutraj objel
in mi rekel ljubim te,
popoldan me poklical,
zvečer pa mi zaželel
ljuba moja ljubim te
spi sladko moj diamant.

Pa saj ni važno če se
zbudi ob meni ali ne.
Samo da me rad ima.

Zdaj spet ljubi,
pošilja mi mežike,
no vsaj enkrat jih je
ne vem naj mu povem,
ali naj bom tiho.

Ponavadi so mi vsi rekli
da imajo punce ali
pa da zdaj še nebi,
nihče pa mi ni povedal
resnice zakaj ne.

Na koncu pa bi bila
dva stara ki se vedno
imata rada, ki sta
še vedno nora na
se…..

pepca

Komentiranje je zaprto!

pepca
Napisal/a: pepca

Pesmi

  • 09. 12. 2008 ob 19:26
  • Prebrano 659 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 50

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!