Prišel si kot sapica

Prišel si kot sapica
Odšel pa da ne govorim
Kako kot burja.
Obnašal si se kot da bi ti vse pobila
Kot da bi ti vse zamorila
No povej mi kaj sem kaj takega storila
Kaj te nism dost ljubila.

Pa dej
Si mel srečo da te nism jst zapustila
Pol bi pa spet zgledal kot da sm ti
Vse pobila. A to pa ne
Ko vem kolk mam ponosa
Se nism spustila na tvoj nivo
Pa sm si misla der se
Itak ne bom zgubla boš zgubu ti
No pa si.

Ka nej se zdej kesam ko pa vem da me boš še
Prosu a bi bla tvoja
Ka misliš da ti bom rekla
Itak da ne
Pa ti bom povedla zaka ne
Ker si se dru ko jesihar na mene
Kot da si fukjen.
Aja sej si res
Ker mej jo kušn jo
Sm ahti da se ti ne bom jst pokazala
Ko jo boš kušnu poljubu pa še kej
Naredu.

pepca

Komentiranje je zaprto!

pepca
Napisal/a: pepca

Pesmi

  • 09. 12. 2008 ob 18:42
  • Prebrano 651 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 76

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!