On

Podarjen nam z neba je bil,
o naukih vesoljnih učil,
da ljubezen je bistvo vsega,
ljubezen in nič drugega.

O smrti njegovi se govori,
da umrl je v potokih svoje krvi,
odrešiti nas grehov naših je želel,
muke peklenske pretrpel.

A človek je človek, spremeni se težko
druge občuduje dokler mu koristi to,
za cilje svoje uničil bi vse
vse, tudi sam sebe

Zakaj hotel nas je spremeniti
zakaj polagal je upanje v nas ljudi,
še vedno muči nas vprašanje to,
upanja za nas ni, to še sami vemo.

mgrudl

Komentiranje je zaprto!

mgrudl
Napisal/a: mgrudl

Pesmi

  • 09. 12. 2008 ob 19:35
  • Prebrano 532 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 90

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!