Slovenski obešenci?

zadnje čase vsi obešjo zastave

Ljubi moj dom 

slava je tvoja

zastava???

 

zadnje čase vsepovsod obešamo zastave

bahavo kažemo s prsti nanje

DRŽAVI ZVESTOBA

 

dandanes je moderno obešati zastave

NEKOČ SO OBEŠALI LJUDI

 

obesiti na klin 

postaviti da se vidi

da je O.K.

 

danes se obeša zastava

OBEŠA SE kar se želi da bi BILO
a NI!

 

Le naprej šampijoni 

le naprej Slovenija

KAM?

 

Danijel V.

Komentiranje je zaprto!

Danijel V.
Napisal/a: Danijel V.

Pesmi

  • 02. 05. 2014 ob 18:33
  • Prebrano 646 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 49.92

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!