TEBI...



Imeti je lepo prijatelja ob sebi,
ki nosi košček Tvojega srca,
ki rad Te ima,
čeprav ne veš,

Zato nikdar ne boš osamljen,
ko boš mislil, da si v srcu vseh pozabljen,
nekdo nekje bo v mislih s Teboj,

Tudi, ko boš osamljen nocoj,
nikar se ne boj, jaz sem s Teboj
in, ko se sam boš sprehajal po poti,
boš občutil, da nekdo Ti
v trenutkih vseh na Tvojih poteh
srečo želi.

Ohrani ljubezen, zame in zaTe,
v meni živi upanje vaTe
in vedi, da vse dni bom živela le zaTe,
v upanju, da nekoč boš ljubil me,
naj upanje ne umre.

Ko boš v tihi zvezdni noči
ob oknu slonel in
v zvezde strmel, nekdo bo nekje
Ti srečo želel,
tiho po Tvojih dlaneh hrepenel.

Maja Kržišnik

Komentiranje je zaprto!

Maja Kržišnik
Napisal/a: Maja Kržišnik

Pesmi

  • 28. 03. 2007 ob 20:16
  • Prebrano 1104 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 20

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!