NE VEŠ...



Veter v dalji nekje
šepeče mi Tvoje ime,
v srcu mojem tiha želja,
da nekdo bi ljubil Te,
kot še ljubil ni nihče.

Ne veš, da Te ljubim,
da si mi vse, da moja si sreča
in upanje,
moje si sanje in hrepenenje,
vse moje želje.

Tiho v dalji drevje šelesti,
jaz sem tu in tam si Ti,
nikogar ni, ki motil bi
tišino mojega srca,
harmonijo ljubezni,
ki v meni živi...

Maja Kržišnik

Komentiranje je zaprto!

Maja Kržišnik
Napisal/a: Maja Kržišnik

Pesmi

  • 28. 03. 2007 ob 20:15
  • Prebrano 802 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 24

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!