Moj stih...

Moj stih ne mara več besed,

rad pel bi le še srčne vzdihe;

pisati, pisati spet in spet,

zakaj, čemu te plitke stihe?

 

Zakaj me je usoda zvila,

da sem sploh sedel na to klop

in z nekaj verzi, vkapljic črnila

naj izpovedal življensko bi pot?

 

Morda pa srce še meni neznane,

silne nekoč odkrije globine,

takrat čisto nova pesem nastane

in Večnost bo njeno nesmrtno ime!

Matej Krevs

Komentiranje je zaprto!

Matej Krevs
Napisal/a: Matej Krevs

Pesmi

  • 07. 03. 2014 ob 15:29
  • Prebrano 719 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 213.76

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!