ŽIVIM

Vsi me obsojate in krivite,

češ da sem storila napako.

Brigajte se zase!

 

Zakaj me nihče ne vpraša kako se počutim?

Srečna sem, kot še nikoli prej.

Končno se počutim svobodno.

 

Živim svoje življenje, ne Vaše.

Več se smejim

in nisem zamorjena in zagrenjena.

Kaj Vam ni jasno?

Smejim se, ker sem srečna.

Smejim, ker končno živim.

mateja321

Komentiranje je zaprto!

mateja321
Napisal/a: mateja321

Pesmi

  • 26. 01. 2014 ob 21:34
  • Prebrano 692 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 89.01

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!