Po isti poti

 

 Zbogom

vsi meseci

starega leta.

Ostalo bo nekaj

lepih spominov

in znova bom šla

po isti poti

naprej do cilja,

ne bom pustila,

da zgrešim,

hodila bom

za stopinjami

nekoga,ki je bil

pred menoj

in mi naredil pot,

tako bom hitreje prišla,

tudi ko bo zapadel sneg

in se bom potegnila vase

da odženem mraz,

ko se zavijem v šal.

 

IŽ-lev

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 21. 12. 2013 ob 05:00
  • Prebrano 661 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 122.61

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!