Ko bi vsaj
Prepričujem rožo,
da lahko živi brez vode.
Nič ne oporeka.
Živi
in kar naenkrat umre.
Saj ni nič rekla …
Če veš,
da si moja voda,
zakaj odhajaš?
Saj nisem nič rekla.
parfum_besed

Napisal/a: parfum_besed
Pesmi
- 29. 10. 2013 ob 13:15
- Prebrano 721 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 122.31
