Mrtvi kot
Mrtvi kot
ne vidim te več
postajaš neviden.
Ne vidim
tvojega pogleda
ostajam sama.
Tema
me ne uspava,
sanje so daleč stran.
Utripam neslišno
in vlečem zvonec,
z drobno željo,
tiho in samo mojo.
IŽ-lev
Poslano:
30. 07. 2013 ob 19:35
Poslano:
01. 08. 2013 ob 00:22
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 30. 07. 2013 ob 01:06
- Prebrano 637 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 80.5
