go figure (neplodnega..)

Pa naj gre vse v maloro,

pa naj gre vse k hudiču!

Saj ljubil sem te noro,

a ti si k drugmu tiču

zletela rajši v gnezdo,

ker bolš je imel semena

in bolšo mel je mezdo,

zdaj zibljeta vesela

že drugi naraščaj,

a meni vekomaj

usojeno je peti,

kot kakšen papagaj,

kupletek* ta prekleti,

da sem ob glas že skoro,

v posmeh celmu gozdiču;

pa naj gre vse v maloro,

pa naj gre vse k hudiču!

Matej Krevs

Matej Krevs

Poslano:
27. 03. 2013 ob 11:37

kupletek: -a m (e) pesem v več kiticah s pripevom, navadno šaljive ali satirične vsebine: peti kuplete v kabaretu / tekst za kuplet

Zastavica

Klavdija KIA Zbičajnik

Poslano:
27. 03. 2013 ob 16:29

:)))))) devil

 

Zastavica

Beatrice Reiniger

Poslano:
27. 03. 2013 ob 20:06

/in bolšo mel je mezdo,/ Sploh to, ja. ;)

Ha, ha. Sicer imaš pa nekaj zelo simpatičnih arhaizmov. yes

Pozdravček, Beatrice

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Matej Krevs
Napisal/a: Matej Krevs

Pesmi

  • 27. 03. 2013 ob 11:33
  • Prebrano 743 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 213.54

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!