
Na koncu je vseeno,
če so božični okraski razbiti,
in mleka še ni,
da bi imeli večerjo.
Važna je toplota,
tu v prsih,
v rokah, ki jih maneš.
Svetloba v očeh
ker veš,
da nekdo pride
in bo.
Važna je toplota,
tu v prsih,
v rokah, ki jih maneš. ![]()
Gasperrr,
ja, to je najbolj važno.
Pesem ima tisto osnovno sporočilnost pesmi:
- pišemo, ker želimo množiti besede
- pišemo, ker imamo kaj povedati
- pišemo, ker čutimo in si želimo, da bi čutili tudi drugi našo pesem
- pišemo, ker tudi topla pesem pogreje srce
- pišemo, da stisnemo dlani brez dotika ...
Super, kako malo je potrebno, da nepomembno postane pomembno!
KIA ![]()
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Gasperrr
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!