BILO JE POZIMI



pod odejo ljubezni
na belih kristalih
potuje roka nebogljenega
po toplih snežinkah sreče

bilo je pozimi
sredi maja
pod zadnjim ščipom
luninega mrka

bilo je pozimi
bilo je lepo
bilo je hitro
bilo je leto opice

Miro :

modricvet

Poslano:
15. 03. 2013 ob 13:55

Fajna!

Lepo prikaže, kako je zaljubljencem malo mar, kaj se dogaja okoli njiju, občutita le svojo skupno srečo.

LP, mcv

Zastavica

Klavdija KIA Zbičajnik

Poslano:
16. 03. 2013 ob 00:02

Z repom
je visela
obrnjena
navzdol
opica
in
gledala
kačo
letos

Bodi dobro,

KIA
 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Miro :
Napisal/a: Miro :

Pesmi

  • 15. 03. 2013 ob 06:14
  • Prebrano 690 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 282.26

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!