
pod odejo ljubezni
na belih kristalih
potuje roka nebogljenega
po toplih snežinkah sreče
bilo je pozimi
sredi maja
pod zadnjim ščipom
luninega mrka
bilo je pozimi
bilo je lepo
bilo je hitro
bilo je leto opice
Fajna!
Lepo prikaže, kako je zaljubljencem malo mar, kaj se dogaja okoli njiju, občutita le svojo skupno srečo.
LP, mcv
Z repom
je visela
obrnjena
navzdol
opica
in
gledala
kačo
letos
Bodi dobro,
KIA
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Miro :
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!