
Izbrisan uporabnik
Hej, Jure, tale pesem se pa spreminja iz dneva v dan. Jo zalivam z vodo, da bi še kaj pokukalo na beli dan, da bo bolj okroglo. Ti pa čedalje bolj modro molčiš. :)) Lep dan!
:) je kukalo - potem sem se spomnil, da nima kaj kukati, ker že vse lepo piše ...
sem pa vseeno (za pismene) dodal mali zakluček.
ja zalivanje z vodo: me prav zanima kako bi se obnašali, če bi pred nas postavil drevo (pred tem pa ga ne bi poznali ...) - še dobro da so opice začele graditi svet - sicer bi imeli same hladne luknje ... vsesplošno in povsod ...
biti nepismen zna biti- biti živejši!
Hvala Jupiter!
tudi tebi :)
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!