Bi lahko bil ...

Vsebina objave odstranjena na zahtevo avtorja.

Izbrisan uporabnik

÷

÷

Poslano:
02. 01. 2013 ob 08:31
Spremenjeno:
02. 01. 2013 ob 15:36

         Ta Pesem ni  geoid:

 

 

Zastavica

Jupiter! Silvana Orel Kos

Poslano:
03. 01. 2013 ob 08:50

Hej, Jure, tale pesem se pa spreminja iz dneva v dan. Jo zalivam z vodo, da bi še kaj pokukalo na beli dan, da bo bolj okroglo. Ti pa čedalje bolj modro molčiš. :)) Lep dan!

Zastavica

÷

÷

Poslano:
03. 01. 2013 ob 09:56
Spremenjeno:
05. 01. 2013 ob 09:48

:) je kukalo - potem sem se spomnil, da nima kaj kukati, ker že vse lepo piše ...

sem pa vseeno (za pismene) dodal mali zakluček.
 

ja zalivanje z vodo: me prav zanima kako bi se obnašali, če bi pred nas postavil drevo (pred tem pa ga ne bi poznali ...) - še dobro da so opice začele graditi svet - sicer bi imeli same hladne luknje ... vsesplošno in povsod ...

biti nepismen zna biti- biti živejši!

Hvala Jupiter!

tudi tebi  :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Izbrisan uporabnik
Napisal/a: Izbrisan uporabnik

Pesmi

  • 02. 01. 2013 ob 08:06
  • Prebrano 1168 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 107.84

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!