Forum

Srečno in ustvarjalno 2013

Srečno 2013

Vsem članom portala in vsem, ki nas berete v imenu uredniške ekipe želim srečno, uspešno in ustvarjalno leto 2013!

 

Lea199

Poslano:
22. 12. 2012 ob 15:58
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:22

Lp, Lea

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
22. 12. 2012 ob 18:08
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:22

x

Zastavica

jagodanikacevic

Poslano:
24. 12. 2012 ob 18:31
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:22

Svim pesnicima i čitaocima kao i Uredništvu portala čestitam predstojeće praznike uz najlepše želje.

 

Srdačno,

Jagoda

Zastavica

platanas

Poslano:
25. 12. 2012 ob 09:26
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:22

 

Kakor roka nit prepleta

v čudovite čipke bele,

nam usoda dneve spleta- 

zdaj otožne, zdaj vesele ...

V letu, ki ga čas rojeva,

za vse nas želim močno,

da čimveč prijaznih, svetlih

niti v čipkah bi bilo ...      S

Zastavica

Vesna Šare

Poslano:
25. 12. 2012 ob 10:58
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:22

Pa po pameti!

Ker brez nje le kaj ti sreča bo,

ko hočeš s sabo vzeti

belo, črno, dobro, slabo?

Se kot norec režiš,

ko vsak dan kavo s srečo soliš?

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
25. 12. 2012 ob 13:23
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:22

Voščilo

Toliko je želja, nobena taka,

ki mogel bi jo prav ves svet sprejeti.

Toliko srečic ... O, da čisto vsaka

bi mogla v vse ljudi zares prodreti.



Toliko dobrih misli je, a prav nobene,

ki bi lahko svet mrzli spremenila,

toliko je voščil, da mimo mene

gredo tjavdan, ker sem jih pozabila.



Če več, kot pa uspemo, mi bi zmogli dati,

morda lahko bi spremenili svet

in zmožni manj bili bi zgolj jemati ...

Pa nismo. Svet bo jutri isti spet.



Vseeno vem, kaj bi ti rada rekla -

zbir srečic majhnih ti želim:

srce iz pesmi in pogum iz jekla,

miru veliko in veselja z njim.



Vse dobro vsem, Lidija

Zastavica

÷

÷

Poslano:
25. 12. 2012 ob 13:41
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:22

voščilo:

 

prebudiš se v novem dnevu
vsako željo čutiš kot prev(e)rjeno resnico
čas se je začel ponovno

kako ohraniti svežino?
to te ne bega -
veš da se da ...

s ponosom se predaš svetu
odpadanje lastnih želja  je-
blagoslov(o)

 

 

 

 

Zastavica

Y

Y

Poslano:
25. 12. 2012 ob 15:10
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:22

Želim nam pomlad še to zimo,

nekaj snežink za prvega maja,

nekaj dežja avgusta,

in če je le mogoče,

še en praznik

na 21. december.

 

Zastavica

Sara shiney

Poslano:
26. 12. 2012 ob 21:06
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:23

... naj vas v letu 2013 vedno in povsod spremlja sonce v očeh! ;)

lepe praznike še naprej ...

 

sara

Zastavica

ob potoku - Majda Kočar

Poslano:
28. 12. 2012 ob 15:07
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:23

 

 
 
Poglej v Luč in si z njo prižgi srce!
Veliko zdravja in vsega DobregaSvetlegaLepega... vam želim !
Srečno 2013 !
Majda

Zastavica

Jupiter! Silvana Orel Kos

Poslano:
28. 12. 2012 ob 15:45
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:23

Prijetnih bližin,

iz daljave in znotraj topline diha.

Vse dobro.

Zastavica

ajda

Poslano:
28. 12. 2012 ob 20:45
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:23

Veliko potk in poti

veliko letov ptic

veliko razponov kril

veliko sanj s srečnim bujenjem ...

Vse tisto, kar je napisano,

kar ni napisano,

a iskreno iz srca,  želeno ...

Naj bo tisto tapravo tudi v 2013!

 

 

 

Zastavica

brezno

Poslano:
29. 12. 2012 ob 20:29
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:23

 

SLECNO!

b.

Zastavica

prašeg

Poslano:
31. 12. 2012 ob 15:51
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 20:23

Srečno tudi z moje strani :)

Zastavica

menišček

Poslano:
01. 01. 2013 ob 20:30
Spremenjeno:
01. 01. 2013 ob 23:40

Hvala heart, enako želim tudi jaz vam,


Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!