

Vsem članom portala in vsem, ki nas berete v imenu uredniške ekipe želim srečno, uspešno in ustvarjalno leto 2013!

Svim pesnicima i čitaocima kao i Uredništvu portala čestitam predstojeće praznike uz najlepše želje.
Srdačno,
Jagoda
Kakor roka nit prepleta
v čudovite čipke bele,
nam usoda dneve spleta-
zdaj otožne, zdaj vesele ...
V letu, ki ga čas rojeva,
za vse nas želim močno,
da čimveč prijaznih, svetlih
niti v čipkah bi bilo ... S
Pa po pameti!
Ker brez nje le kaj ti sreča bo,
ko hočeš s sabo vzeti
belo, črno, dobro, slabo?
Se kot norec režiš,
ko vsak dan kavo s srečo soliš?
Voščilo
Toliko je želja, nobena taka,
ki mogel bi jo prav ves svet sprejeti.
Toliko srečic ... O, da čisto vsaka
bi mogla v vse ljudi zares prodreti.
Toliko dobrih misli je, a prav nobene,
ki bi lahko svet mrzli spremenila,
toliko je voščil, da mimo mene
gredo tjavdan, ker sem jih pozabila.
Če več, kot pa uspemo, mi bi zmogli dati,
morda lahko bi spremenili svet
in zmožni manj bili bi zgolj jemati ...
Pa nismo. Svet bo jutri isti spet.
Vseeno vem, kaj bi ti rada rekla -
zbir srečic majhnih ti želim:
srce iz pesmi in pogum iz jekla,
miru veliko in veselja z njim.
Vse dobro vsem, Lidija
voščilo:
prebudiš se v novem dnevu
vsako željo čutiš kot prev(e)rjeno resnico
čas se je začel ponovno
kako ohraniti svežino?
to te ne bega -
veš da se da ...
s ponosom se predaš svetu
odpadanje lastnih želja je-
blagoslov(o)
Želim nam pomlad še to zimo,
nekaj snežink za prvega maja,
nekaj dežja avgusta,
in če je le mogoče,
še en praznik
na 21. december.
... naj vas v letu 2013 vedno in povsod spremlja sonce v očeh! ;)
lepe praznike še naprej ...
sara

Prijetnih bližin,
iz daljave in znotraj topline diha.
Vse dobro.
Veliko potk in poti
veliko letov ptic
veliko razponov kril
veliko sanj s srečnim bujenjem ...
Vse tisto, kar je napisano,
kar ni napisano,
a iskreno iz srca, želeno ...
Naj bo tisto tapravo tudi v 2013!

Srečno tudi z moje strani :)
Hvala
, enako želim tudi jaz vam,

Komentiranje je zaprto!