DVOJNOST
Prisegam na jutri, čeprav živim danes
in včeraj mi s tabo bilo je lepo.
Prekladam spomine, skregane s sabo
in dobro vem, prav je, da ni več tako.
Nosila sem sanje in želje in pesem
globoko v sebi, tebi v spomin.
Zaprla sem vse to v sobico modro,
naj večno zorijo mi tam v opomin.
Nikoli na plan več ne bom jih spustila.
Počivajo mirno naj v meni, mehko.
To, da nikdar te ne bom pozabila,
nagrada in kazen zdaj zame naj bo. Lidija Brezavšček - kočijaž

Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)
Pesmi
- 24. 08. 2008 ob 11:22
- Prebrano 621 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 231
