DVOJNOST

Prisegam na jutri, čeprav živim danes
in včeraj mi s tabo bilo je lepo.
Prekladam spomine, skregane s sabo
in dobro vem, prav je, da ni več tako.

Nosila sem sanje in želje in pesem
globoko v sebi, tebi v spomin.
Zaprla sem vse to v sobico modro,
naj večno zorijo mi tam v opomin.

Nikoli na plan več ne bom jih spustila.
Počivajo mirno naj v meni, mehko.
To, da nikdar te ne bom pozabila,
nagrada in kazen zdaj zame naj bo.

Lidija Brezavšček - kočijaž

Komentiranje je zaprto!

Lidija Brezavšček - kočijaž
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)

Pesmi

  • 24. 08. 2008 ob 11:22
  • Prebrano 621 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 231

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!