Le za en trenutek


Upam, da me čaka sreča tam nekje za obzorjem,
mi ni važno če zdaj, takoj jutri, ali čez desetletje,
rada bi bila le za en trenutek srečna, neizmerno,
da bi v mislih vedno vedela, kakšen je ta občutek,
da bi se spomnila nanj, ko bi mi bilo hudo,
kot mi je sedaj, ko ga nimam, ko sem sama.

...Anja...

Komentiranje je zaprto!

...Anja...
Napisal/a: ...Anja...

Pesmi

  • 24. 08. 2008 ob 09:11
  • Prebrano 717 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 219

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!