
Narobe je razumljen kapitalizem pri nas.
Kapitalisti težijo k zaposlitvi ljudi in k večjemu standardu.
Mi pa imamo ljudi na cestah in nižamo standard življenju.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!