
Bog,
pozabil si na ljudi,
pustil si jih same,
z lakoto in siromaštvom,
otroke in tiste, ki to že dolgo več niso,
ki so ostali brez zdravil in hrane,
Bog, ustvaril si svet po svoji podobi,
krut je, kot so bili kruti do tebe,
ko so te izdali in bičali,
medtem ko si nosil krono iz igel
in lasten križ na svojem hrbtu.
Ne maščuj se nam,
ki smo tu samo zato,
ker si nas ti poslal,
da bomo živeli.
Bog nima satanske prijeme, temveč le ljubezen do nas, a mi smo medsebojni zlodeji, ker smo hujši kot peklenščki, zato se ne boj Njega, ampak nas ljudi.LP tvoji duši, ki ve odkod strah piha.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!