O Bog

Bog,

pozabil si na ljudi,

pustil si jih same,

z lakoto in siromaštvom,

otroke in tiste, ki to že dolgo več niso,

ki so ostali brez zdravil in hrane,

Bog, ustvaril si svet po svoji podobi,

krut je, kot so bili kruti do tebe,

ko so te izdali in bičali,

medtem ko si nosil krono iz igel

in lasten križ na svojem hrbtu.

Ne maščuj se nam,

ki smo tu samo zato,

ker si nas ti poslal,

da bomo živeli.

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
21. 05. 2012 ob 06:01

heart

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
21. 05. 2012 ob 06:05

heartkiss

Zastavica

tomi

Poslano:
21. 05. 2012 ob 17:35
Spremenjeno:
21. 05. 2012 ob 20:54

Bog nima satanske prijeme, temveč le ljubezen do nas, a mi smo medsebojni zlodeji, ker smo hujši kot peklenščki, zato se ne boj Njega, ampak nas ljudi.LP tvoji duši, ki ve odkod strah piha. 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 21. 05. 2012 ob 06:00
  • Prebrano 976 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 118.86

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!