
Komentarji za to pesem me uobšte ne zanimajo, bi bil pa vesel če bi kdo komentiral mojo prikazno sliko.
lp.
Tvoja prikazna slika dobro prikaže Kristusovo agonijo na križu. Mel Gibsonu bi bila zagotovo všeč. ;)
Lp.
Hvala za simpatičen komentar. Lahko ti jo prodam za eno skromno vsoto 20eu. Če te zanima mi sporoč. lp.
ejga ... tvoja prikazna slika zgleda kot kakšna prikazen :)
lp
u, huudoo
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Matej Krevs
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!