
čeprav sem se videl
na steni v čitalnici
visim in se pesnim
v kopalnici nad poličko
izpulil sem dlako preveč
obraz
mi kaplja v umivalnik
kjer gojim zlate ribice
voda se ureže ko teče
prek ogledala
slab konec
snamem se
snamem
in izpustim
dopovem si slab konec
bi šlo drugače? - ne vem, nekako ni tako mehko-ostra ta - dopovem
a pesem, je vseeno fenomenalna,
lp,
Jure
Neverjeten si, pa kje si to staknil:)))))))). Jaooo, včasih ne morem verjeti, da sicer nekaj posebnega, tako super rata! Ej ej:)).
lp, ajda
:) ja v kopalnici, kje pa, ko sem se .. pesnil :
ta "dopovem si slab konec" je tudi meni nekam švoh, (se) še iščem .. kak namig bi me tudi razveselil, in hvala
lp, Matjaž
:)), se mi je zdelo, da si sfalil okence, ruj.:))
lp, ajda
odpovem se slabemu koncu - naprimer - kar direkt, mislim, da tudi besede nato, bolje sledijo ...
ja, je že boljše. najprej si ga dopovem nato pa se mu odpovem..
hmm..
še malo naj brni!
Matjaž, dopovej si in odpovej slab konec; tudi meni je tako še bolj enkratna.
lp,breda
Hvala Breda, vsekakor tuhtam v tej smeri :)
bo vsak cajt...
..
kaj pa...
živim slab konec
ker kljub slabemu koncu, še vedno živiš in se celo snameš sam :))))
lp
evo -- sem ga prečrtal :)
Super, Matjaž,
prav da si ga prečrtal:), ker to je to.
Lp, Lea
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Y
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!