SPOMIN NA PRIJATELJA

Kako dobro se je spomniti prijatelja,

s katerim si se vedno družil

in pogovarjal o preprostih stvareh.

Odlično se je bilo igrati v otroštvu

in smejati hecnim stvarem,

ki so se takrat godile.

Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Komentiranje je zaprto!

Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Pesmi

  • 21. 03. 2012 ob 19:10
  • Prebrano 737 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 159.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!