Biti samo les

pod ostrešjem besede
sem
le še razprt les

na večer ko se mrak pretegne
čez kosem
razbarvanih brez

se vitko spotegnjene sence
kot pesem
scedijo prek dreves

preden zadnji odmev povsem ponikne
kamenim
skozi razpoke spečih očes

v prvi krik

albin

albin

Poslano:
16. 03. 2012 ob 08:48

hvala vsem, ki ste prebrali pesem, jo ocenili in/ ali uvrstili v svoj izbor.

Lp,   albin 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

albin
Napisal/a: albin

Pesmi

  • 15. 03. 2012 ob 09:21
  • Prebrano 1087 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 446.58

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!