
Radmanovic, pozdrav :)
imaš eno skladenjsko napakico:
Rodilnik!, torej_
potem pa imaš problemček, a ne?
zlog preveč. Se da rešit? ja, se da ... poskusi.
Lidija
Zima stiska pest.
Na videz sonce joče.
Zakaj: le slutim.
Zima stiska pest.
Na videz sonce joče.
Zakaj: le slutim.
ja, ampak!
Čim manj komplicirat z ločili. Haiku mora biti čimbolj preprosta, minimalistično nekomplicirana stvar; izogibamo se odvečnih ločil, raznih okraskov, nepotrebnih pridevnikov, obračanja besednega reda (zaznamovanega besednega reda), rime, ponavljanja, mašil ... itd ...
Zima stiska pest.
Sonce na videz joče.
Le slutim, zakaj.
Lp, L
Hvala, to so zelo koristni napotki. Še bom poskusil.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Radmanovic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!