
včasih se spozabim
in koga zasujem s psevdozofijo
in trhlimi očitki
ko se tako polnim sam s seboj
upam, da sem videti kot pojoči petelin
na kamnitem podstavku sredi trga
toda potem se sredi orgazmičnih trenutkov
pred garažo, kjer živim
vedno izkrcajo izvenzemeljska bitja
od katerih se jeza kot za hec odbija
in zbira v majhne lužice
ki postajajo zrcalo
in ko v zanosu s kretnjami rok
ognjevito razglašam
koliko več imam za povedati
v primerjavi z drugimi
je videti
kot da bi igral
na nevidno harmoniko
Mislila sem, da če ti je v tako veselje in radost parodirati (papagajati) Mensurja in nekatere druge sr-hrv. pišoče, ki te besede stalno uporablja(jo), bi iz tega komot naredil tudi 'kakapesem'. LP
aaa, ohhh, oo, a veš, da me niti malo ne mika parodirati Mensurja;
1. ker dobro piše in ga rad preberem - kolikor uspem razumet
2. ker ima morda podobno nasprotujoč odnos do pisanja (lahko, da si le domišljam)
3. ker iz njegovih izpovednih pesmi znam razbrati, kaj vse je doživel
itd...
drugače mislim, da mi ne bo zameril, ker menda imajo Bosanci malo več smisla za humor kot npr. Vi ...
ampak vse to morda niti ni važno, važno je, da Ti izpuhaš svoj gnev. :))
lp
Brundo, ne vem, od kod ti misel na kakršenkoli gnev ...
enostavno: od pritlehnega duha.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Srečko Luštrek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!