
Vem, da samo prijatelja sva;
zelo malo se družila sva midva dva,
a vseeno te pogrešam – spomine mešam.
Rad bi ljubil tebe, sladkana skuta
in začutil ogenj srčnega čuta.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!