V SRCU MI IGRA

Vem, da samo prijatelja sva;

zelo malo se družila sva midva dva,

a vseeno te pogrešam – spomine mešam.

Rad bi ljubil tebe, sladkana skuta

in začutil ogenj srčnega čuta.

Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Komentiranje je zaprto!

Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Pesmi

  • 21. 10. 2011 ob 17:28
  • Prebrano 613 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 111.56

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!