
in znova smo dobili to kar smo iskali
začelo se bo novo obdobje veselja
lagali bodo vsi
obljubljali
nam prali možgane
se pojavljali na veselicah
pri odprtjih javnih stranišč
samo da bodo dobili glas
in tako bomo veseli vstopili
v veseli december
polni neuresnečljivih obljub
bomo volili lažnivce
in znova se bo zgodilo
kdor bo najboljše lagal
bo veliki zmagovalec
veseli bo november
veseli bo december
veseli bomo vsi
veseljaki nalagani
Mojmir, moje skromno mnenje:
Saj je vse OK, ampak poskusi napisati pesem, k bo drugačna, da bo to, kar si povedal, nekaj posebnega, presenetljivega, novega, ne pa nekaj, kar je jasno in smo že tolikokrat srečali, brali, videli in že vemo. Motivika je lahko ista, gre za to, da to poveš DRUGAČE!
LP, lidija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mojmir
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!