ZAČELO SE JE

in znova smo dobili to kar smo iskali
začelo se bo novo obdobje veselja
lagali bodo vsi
obljubljali
nam prali možgane
se pojavljali na veselicah
pri odprtjih javnih stranišč
samo da bodo dobili glas

in tako bomo veseli vstopili
v veseli december
polni neuresnečljivih obljub
bomo volili lažnivce
in znova se bo zgodilo
kdor bo najboljše lagal
bo veliki zmagovalec

veseli bo november
veseli bo december
veseli bomo vsi
veseljaki nalagani

Mojmir

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
21. 10. 2011 ob 19:34

Mojmir, moje skromno mnenje:

  Saj je vse OK, ampak poskusi napisati pesem, k bo drugačna, da bo to, kar si povedal, nekaj posebnega, presenetljivega, novega, ne pa nekaj, kar je jasno in smo že tolikokrat srečali, brali, videli in že vemo. Motivika je lahko ista, gre za to, da to poveš DRUGAČE!

  LP, lidija

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Mojmir
Napisal/a: Mojmir

Pesmi

  • 21. 10. 2011 ob 19:10
  • Prebrano 559 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 139.75

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!