
Prvi jutranji? :))))) Drugače nima veze, da je srednji ....
brundo - zgoraj ( v tvojem postu) sem ti v- linkala komentar ;)
Zdravo pamet bo počasi potrebno iskati z elektronskim mikroskopom.
kako ti pa to rata, Lidija? sicer se stran odpre, če jo označiš in klikneš open link.
pritisneš na tisti znakec v šestem (zadnjem) okenčku druge vrstice, ki izgleda kot nekakšen napihnjen vesoljski avtomobiček :)))
odpre se ti prostorček, kamor kopiraš link . URL
Poskusi. Me zanima, če je bila moja "razlaga prosto po kočijažu" uspešna.
LP, Lidija
Ej, Brundo,
eno zelo globoko varianto kakaikuja in urinoikuja so imeli že naši stari ....
Inter faeces et urinam nascimur. ;)
Lp, c.
pa res, Cefo! spominjam se, ko sem bil pri svojem porodu, pa so sestre naveličano vzklikale: LULAT KAKAT!
POTEM SEM S PRECEJŠNJO ZAMUDO PRVIČ UGLEDAL MATI IN FOTRA, KER SO SE DOLGOČASILE S KARTANJEM! JEBI GA, TAKŠNO JE BILO VŠASIH ZDRAVSTVO, verjamem, da je zdaj čisto druga popevka.
@ brezno
nisem še dodobra preštudiral. ker sem dvomljivež po naravi, tudi ne bom rekel, da ni nič na tem.
se pa s tvojo trditvijho strinjam, ko pomislim na kozmično uglaševanje in goltanje prane.
načeloma pa imam tudi begajoče senzacije ... in ne vem - al naj se jokcam ali bruham.
hvala Lidija, bomo probal :)
lp
Ej, Brundo,
sorry, sem popravil moj prejšnji komentar, je bil samo dobronameren, a nehote dvoumen in mislim da narobe razumljen ... Takole pa bo. ;)
lp, c.
o, pa res! zdaj e povsem drugače, neverjetno, kako različno lahko beremo isti tekst!
JMT: mislim, da sem že parkrat imel enake odzive.
treba je grist in upat, da nam Bog pomaga!
Brundo, a urinoiku je luliku s strokovno tematiko : ))))
Lp, Mezopotamsky
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Srečko Luštrek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!