
Luči so v temi,
a kaj, če romantično ni.
Luči so v temi,
a kaj, če nisi zraven ti.
Proti svetlobi se vzrem
in razmišljam: kdaj je čas,
da k tebi grem?
Ob svetilki se topim
in drsam v sanjah s teboj.
Lahko se trudim, ne vem kako,
toda nič se ne obeta,
da bila bi moja
Alfa in Beta.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!