LUČI V TEMI

Luči so v temi,

a kaj, če romantično ni.

Luči so v temi,

a kaj, če nisi zraven ti.

Proti svetlobi se vzrem

in razmišljam: kdaj je čas,

da k tebi grem?

 

Ob svetilki se topim

in drsam v sanjah s teboj.

Lahko se trudim, ne vem kako,

toda nič se ne obeta,

da bila bi moja

Alfa in Beta.

Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Komentiranje je zaprto!

Mišel Žafran, Narfaž Lešim
Napisal/a: Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Pesmi

  • 15. 08. 2011 ob 11:50
  • Prebrano 812 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 72.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!