Sanjam

Sanjam.
Sanjam, da si ti ob meni
in da me grejejo tvoji poljubi.
Sanjam,da s teboj mi je lepo,
da se nikdar končalo ne bo.
Sanjam, da skupaj živiva,
si usodo deliva.
Sanjam,da sva srečna,
čeprav sem včasih tečna.
Sanjam, da...
Misel mi je ušla iz glave na svobodo,
ni ji mar,kaj rekli bodo,
misel lahko sanja naprej,
medtem,ko jaz razmišljam,
kaj bo z nama "zdej".

jaz

Komentiranje je zaprto!

jaz
Napisal/a: jaz

Pesmi

  • 04. 05. 2008 ob 08:34
  • Prebrano 711 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 78

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!