Senryu IX

 

vosek v ušesih

v glavi brenči roj čebel

v ustih medica 

Y

Lea199

Poslano:
04. 07. 2011 ob 15:08

Sama bi zase nekoliko popravila:

vosek v ušesih
v glavi brenči roj čebel
v grlu gori kres

To pa zato, ker sem pošteno prehlajena, peče me grlo, šumi v glavi in napol se oglušela (za nameček mislim, da sem se nalezla od muce, ki že par dni kiha;)))

Seveda tebi ni potrebno nič popravljati, priredba je napisana za moje počutje;)))

Bodi lepo!

Lp, Lea

 

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
04. 07. 2011 ob 17:31

Ja, seveda ne bo nič popravljal, Lea :)))

 

potem v zadnjem verzu senryuja ne bi bilo nobenega čebeljega produkta, dela ali česarkoliže

povezanega s čebelami ;)

... kar je tudi eden izmed domiselnih plusov tegale izdelka.

 

LP, Lidija

 

Zastavica

Lea199

Poslano:
04. 07. 2011 ob 17:56

Seveda, saj sem se le hecala, opisala svoje počutje;)

Upam, da je bilo razumljivo:)

Lp, Lea

Zastavica

Y

Y

Poslano:
04. 07. 2011 ob 21:26

Te čisto razumem Lea, lahko poskusiš s propolisom, apikompleksom :)

Najprej sem imel tudi jaz

propolis v nosu

Potem pa sem raje ruknil eno medico, čeprav je bolj zimska pijača :)

Zastavica

Lea199

Poslano:
04. 07. 2011 ob 21:37

Potem pa tudi jaz ruknem medico;))

"Na zdravje!"

Lea

Zastavica

Mišel Žafran, Narfaž Lešim

Poslano:
06. 07. 2011 ob 14:51

Odlična pesem :D

Zastavica

Y

Y

Poslano:
06. 07. 2011 ob 19:58

Hvala Mišel :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Y
Napisal/a: Y

Pesmi

  • 04. 07. 2011 ob 13:29
  • Prebrano 1041 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 464.71

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!