
Sama bi zase nekoliko popravila:
vosek v ušesih
v glavi brenči roj čebel
v grlu gori kres
To pa zato, ker sem pošteno prehlajena, peče me grlo, šumi v glavi in napol se oglušela (za nameček mislim, da sem se nalezla od muce, ki že par dni kiha;)))
Seveda tebi ni potrebno nič popravljati, priredba je napisana za moje počutje;)))
Bodi lepo!
Lp, Lea
Ja, seveda ne bo nič popravljal, Lea :)))
potem v zadnjem verzu senryuja ne bi bilo nobenega čebeljega produkta, dela ali česarkoliže
povezanega s čebelami ;)
... kar je tudi eden izmed domiselnih plusov tegale izdelka.
LP, Lidija
Seveda, saj sem se le hecala, opisala svoje počutje;)
Upam, da je bilo razumljivo:)
Lp, Lea
Te čisto razumem Lea, lahko poskusiš s propolisom, apikompleksom :)
Najprej sem imel tudi jaz
propolis v nosu
Potem pa sem raje ruknil eno medico, čeprav je bolj zimska pijača :)
Potem pa tudi jaz ruknem medico;))
"Na zdravje!"
Lea
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Y
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!