Navdih se s ptico verza vsede na žico, le kaj mi čeblja ?
Svit
Poslano: 15. 06. 2011 ob 15:00 Spremenjeno: 15. 06. 2011 ob 17:27
Nekateri kljub sluhu nimajo posluha, ptic to ne moti, med njimi se na srečo najdemo tudi ljudje.
Všeč mi je 1
patra
Poslano: 15. 06. 2011 ob 17:27
se strinjam, svit, še kako...vse lepo
Všeč mi je 0
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: Svit
Pesmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!