Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
KONEC JE
Komentarji (0)
KONEC JE
Bila je ena želja in en up,
zdaj pa se sprašujem, če se je sploh izplačal ves ta trud.
Ljubezen je zbledela,
v nebo izpuhtela.
Ne vem,zakaj tako bilo je treba.
Bog tako je hotel,izgleda.
jaz
<< Prejšnja
Naslednja >>
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a:
jaz
Pesmi
17. 04. 2008 ob 19:53
Prebrano 708 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 135
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!