Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
Forum
Forum
Delavnice
nwko jutro
Datum objave:
09. 01. 2010 ob 21:42
Spremljaj
Število komentarjev: 41
Piše:
zabica
Ostale teme tega avtorja
Prebrano 4431 krat
nwko jutro
Neko juro sonce
ni in ni vzšlo izza gora,
kjer je običajno vzhajalo,
se je močno svetilo.
Odšla sem tja in
in sem zagledala sonce,
ki je padlo na tla.
Tako je videl človek,
ki je poln ljubezni,
ki je nemore nikomur dati.
Prejšnja
1
2
3
zabica
Poslano:
15. 02. 2010 ob 17:00
Zasebno sporočilo
PRAV IMAŠ ANA TI TO VEŠ.
Všeč mi je
0
Prejšnja
1
2
3
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!