Forum

utrinek nekega jutra -ivan

Utrinek nekega jutra avtor ivan

Ivan, lepa pesem, ki jo kvari napačna raba vejic:


Jutro
z vročimi
žarki, (odvečna vejica)
trka
na sence
rumenega
dopoldneva.

Črke v
prezračeni
sobi,(odvečna)
se polagoma
kotalijo,
obarvale bi
prozorno
stekleno
dušo.

Omotale
bi jo
še globlje,
v
oklep, (odvečna)
na
obzidju
kamnitega
srca.

Vitezi
z prebitimi
ledvicami, (odvečna)
še vedno
streljajo
puščice v
noč
zaprtega
okna…

Pesem zato ne teče, kot bi morala.

Še nekaj: Če uporabljaš ločila, uporabljaj tudi velike začetnice.

LP Lidija
 

ivan z

Poslano:
20. 05. 2009 ob 09:30

kočijaš to je utrinek današnjega jutra,tak utrinkast. zdaj morem it pa na meni neljubo delo,okoli hiše, kosit travnik. neljubo zato,ker včasih pomislim tudi na mravlje in žuželke;).

lepo jutro vsem

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
20. 05. 2009 ob 09:32

Ja, utrinek je in to super. :)))

Zastavica

ivan z

Poslano:
20. 05. 2009 ob 09:36

hvala in veš,moj resnični utrinek je tudi to,da sem po srednji šoli,ki sem jo večinoma prešprical,mogel it tudi v španijo, na en tak remont,za par let.
zato je pa tudi s temi pikami in vejicami tako.
tako da mi je žal,za slovnične napake in ja,želim ti lepo jutro obarvano v sonce.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
20. 05. 2009 ob 09:50

Ivan, kako ti uspe napisat pesem,

ko besede vsaj meni ne zmorejo v mislih najdit,

da napiše roka???


Je jutro Ivan morda uvertura,

začetek sija za najtoplejše sonce okoli poldneva sija?

*

Zadetek, tvoj, črke omotajo še globlje.

Res je.

Čestitke. Nova podčrtanka - zaslužena (ja al ne???!!!).

*

lepo je danes jutro,

hope

Zastavica

ivan z

Poslano:
20. 05. 2009 ob 10:00

ne vem hope, misli se zavrtijo,upanje v nov dan in tako naprej...


in ja,bistvo je da je nekomu všeč in da lahko delim z vami in da delim vas z mano,podčrtanka gor ali dol...

no ne bom rekel da mi pa ne paše, če je podčrtanka:)...

hvala hope

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
20. 05. 2009 ob 10:04

Ja, včasih mi logika dela, potem je boljše PODČRTANKA GOR,

ni moja hvala, ti si zaslužiš, lepo si povezal črke!

Lp Ivan,
hope

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
20. 05. 2009 ob 11:03

Ivan, praviš, da si bil na remontu v Španiji :D, potem vem, da si danes žarek :D:D:D!!! Prekrasna dežela, ki jo obiščem nekoč! Ne, ne :D, ne za remont, remonte delam vsak dan in se korigiram, hahah, Španija bi bila zame nadremont ;););)!!!

LP! gs

Zastavica

ivan z

Poslano:
20. 05. 2009 ob 11:32

no potem ti priporočam san diego,ki je tako prekrasno mesto in ljudje tudi.
tam okoli je še la coruna,lugo, portugalska pa tudi ni daleč. na plažah pa samoo lepe švedke. seveda ne spusti podeželja,jaz sem bil tako navdušen nad širokim srcom preprostih vaških ljudi. za jest in pit ni nikoli manjkalo. res da znam španščino in mi je malo lažje se potepat po španiji.

kinder vom bahnhof zoo, pa so bolj zaprti v kakem samostanu.. no ja to je bilo nekoč.. imaš pa prav,tam notri so z mene naredili kar fejst človeka:)

gabriel hvala in želim ti lep dan poln sonca

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
20. 05. 2009 ob 11:38

Ivan! Travnik že pokošen?
Saj žuželke se znajdejo.
;)
Lidija

Zastavica

ivan z

Poslano:
20. 05. 2009 ob 11:49

je ,je dokončano,veš sem začel že včeraj. tako da se lahko odpravim na kak potep. danes je krasen dan,še posebej zaradi pesem.si

sem malo na višje nastavil kosilnico, tako da upam da je vsaj mravlje pustila pri miru:)

Zastavica

ajda

Poslano:
20. 05. 2009 ob 13:43

Ne glede na lokacijo, kje se je rodil ta utrinek, četudi še v topli postelji:), je zgovoren in dela tok tok, pa direktno napade dušo:), ja lepo, ni kaj:)

lp, ajda

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
20. 05. 2009 ob 19:41

Ivan, naj še jaz pristavim svoj lonček, lepo, pa še sonce ti gre na roko in lahko bo posušiti prvo košnjo, pa še tako prijetno bo dišalo po senu.
Lp, adisa

Zastavica

ivan z

Poslano:
20. 05. 2009 ob 20:45

ja ajda in adisa, utrinek se je rodil še tik ob postelji. včasih človek pogleda na pesem .si in reče,danes bi rad kaj napisal,no saj veste obe,včasih kaj pride,včasih pa samo kavo spijemo,pa čik pokadimo in zvezžček zapremo.

adisa še diši po senu in okoli hiše je zelo lepo,še posebej pod češnjo. po košnji je ivan pa šel na slovensko obalo in prvič letos okusil slano vodo. je že kar prijetna:)

lep večer vsem,jaz pa morem zdaj it,ker zajčki so že šli;)

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
21. 05. 2009 ob 16:53

Potem pa verjetno nisva daleč narazen, od kje si, če smem vprašat?
lp, adisa

Zastavica

ivan z

Poslano:
21. 05. 2009 ob 17:03

veš živim pa na tistih brdastih gričih med ilirsko dolino,krasom in čičarijo...
v vasi pregarje. ti si pa kraševka, če se ne motim,je res:) ?

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
21. 05. 2009 ob 17:11

adisa, vse poti razen v Rim peljejo na Nanos, se ti ne zdi???

Mimo je morje, neke antene visoke so, kot da so povezave z Marsovčki,

samo je treba še pogledat če slučajno ne bodo tudi medvedki - PRAVI!!!!!

začeli romanje od Ljubljane do tja. Evakuacija šotoristov iz hriba v dolino na hiter

način - prosto padanje ali skok iz višine???

Hvala, da si* SI*!.

hope

Zastavica

ivan z

Poslano:
21. 05. 2009 ob 17:27

o ja hope,pri tistih antencah naju z nilom izkrca ponavadi moja sestra, nil je moj najboljši frend,pes namreč;) in greva,z nanosa čez vremščico v vremsko dolino in čez v brkine.. tukaj da so vsi včasih imeli brke;)

drugače pa ljubim tudi dalmacijo,od koder je moja mati. pa tudi po štajerskem sem občasno,laško in maribor, pr prijateljih,ah bom iskren,pri prijateljcah.. tam gori je še lepše se ti ne zdi, hum pa grad,pa maribor ki je prekrasno mesto...

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
21. 05. 2009 ob 19:05

Jaz bi tudi tko, me sestra (ki je nimam) pripelje na vrh hriba,

skače okoli noge pes (ki ga tudi nimam) in letiva kot iz Sreče na vrvici

(brez vrvice)

Burkino Faso, Ivan niso to neki daljnji hribi???

ja, enkrat bi lahko potovali skupaj, šotor in vse in nebo in mir, mislim da nisem edina, seveda če nimaš sam nič proti družbi na sprehodih, zelo, zelo dolgih.

Romanje k prijateljicam?
Potem pa je pospešek.
Je to tajni recept Ivan
(pospešek za hiter tempo hoje??).

Me veseli*, lepo*.
Lp,hope

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
21. 05. 2009 ob 20:13

Nje, nej rejs, Vipavka, Podnanos, lp, Adisa

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
21. 05. 2009 ob 20:15

Irena, Nanos ti ne uide, sidurno te bo počakal, pa kak medo tudi, le priti moraš sem

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!