Forum

utrinek nekega jutra -ivan

Utrinek nekega jutra avtor ivan

Ivan, lepa pesem, ki jo kvari napačna raba vejic:


Jutro
z vročimi
žarki, (odvečna vejica)
trka
na sence
rumenega
dopoldneva.

Črke v
prezračeni
sobi,(odvečna)
se polagoma
kotalijo,
obarvale bi
prozorno
stekleno
dušo.

Omotale
bi jo
še globlje,
v
oklep, (odvečna)
na
obzidju
kamnitega
srca.

Vitezi
z prebitimi
ledvicami, (odvečna)
še vedno
streljajo
puščice v
noč
zaprtega
okna…

Pesem zato ne teče, kot bi morala.

Še nekaj: Če uporabljaš ločila, uporabljaj tudi velike začetnice.

LP Lidija
 

ivan z

Poslano:
21. 05. 2009 ob 20:47

irena se bomo zmenli pa bomo šli na burkono faso, moji sestri je tudi ime irena, irena ki riše je, no oba to delava ,je v familiji. drugače gremo lahko na nanos tudi,kot pravi naša ajdovka,sigurno bo počakal tam.
ah irena, je bil pospešek za hitro hojo, voznjo,sam te pesmi moje se vracajo vedno k tisti prvi.

drugače se pa lahko zmenimo in sem za:)

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
21. 05. 2009 ob 21:33

enako

Zastavica

ivan z

Poslano:
21. 05. 2009 ob 21:47

in sva že dva:)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!