irena se bomo zmenli pa bomo šli na burkono faso, moji sestri je tudi ime irena, irena ki riše je, no oba to delava ,je v familiji. drugače gremo lahko na nanos tudi,kot pravi naša ajdovka,sigurno bo počakal tam. ah irena, je bil pospešek za hitro hojo, voznjo,sam te pesmi moje se vracajo vedno k tisti prvi.